
You can check the price history of Colorbar Matte Touch Lipstick, Pink Hunt, 4.2g here. This product's current Price in India is ₹399. The average and highest prices are ₹418 and ₹599 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹234 |
|---|---|
| 25th Sep 2024 | |
| Average Price | ₹418 |
| Based on 3167 days price tracking | |
| Highest Price | ₹599 |
| 8th May 2022 | |
| Price | ₹399 |
|---|---|
| MRP | ₹449 |
| Savings | ₹50 |
| Discount | 11.13% |
| Product Name | Colorbar Matte Touch Lipstick, Pink Hunt, 4.2g |
|---|---|
| Store Product Code | B00KCKF06W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Colorbar |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Category | Lipsticks |
| Product Manufacturer | Colorbar |
| Model Number | 30044980 |
| Dimensions | 3.5 x 75 x 16 cm; 4 g |
| Country of Origin | India |






Colorbar Matte Touch Lipstick Pink Hunt 4.2g has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 10764 individual ratings. You can rate this product at product review page.