
You can check the price history of ZYBUX Cmf Gan Charger 65W Adapter|3 Port Usb Type C To A Wall Charging Adaptor Compatible With Cmf Phone 1 /Nothing Phone 2 /Phone 2APlus /Phone2A /Samsung Galaxy S24 Ultra /iPhone 15 /Headphone,Orange here. This product's current Price in India is ₹1,694. The average and highest prices are ₹1,482 and ₹1,694 respectively. The current offer price of the product is ₹1,674.
| Lowest Ever Price | ₹1,299 |
|---|---|
| 16th Jul 2024 | |
| Average Price | ₹1,482 |
| Based on 650 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,694 |
| 8th Sep 2024 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹1,674 |
|---|---|
| Price | ₹1,694 |
| MRP | ₹3,999 |
| Savings | ₹2,325 |
| Discount | 58.13% |
| Product Name | ZYBUX Cmf Gan Charger 65W Adapter|3 Port Usb Type C To A Wall Charging Adaptor Compatible With Cmf Phone 1 /Nothing Phone 2 /Phone 2APlus /Phone2A /Samsung Galaxy S24 Ultra /iPhone 15 /Headphone,Orange |
|---|---|
| Store Product Code | B0D95XDBY4 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | ZYBUX |
| Rating | 2 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | Creatons Corporation Private Limited |
| Model Number | Zbx-065W |
| Model Name | CMF by Nothing 65W Mobile Adaptor Orange |
| Dimensions | 5.7 x 5.5 x 3 cm; 151 g |
| Country of Origin | China |





ZYBUX Cmf Gan Charger 65W Adapter3 Port has 2 rating out of 10. This average rating is consist of 2 individual ratings. You can rate this product at product review page.