
You can check the price history of CMF by Nothing Gan Charger 65W Adapter, 3 Port USB Type C to A Wall Charging Adaptor Compatible with CMF Phone 1 /Nothing Phone 2 /Phone 2A Plus /Phone 2A /Phone 1 /Samsung S24 Ultra /iPhone 16 /Tab, Black here. This product's current Price in India is ₹1,299. The average and highest prices are ₹1,339 and ₹1,589 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,199 |
|---|---|
| 25th Oct 2024 | |
| Average Price | ₹1,339 |
| Based on 653 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,589 |
| 9th Sep 2024 | |
| Price | ₹1,299 |
|---|---|
| MRP | ₹3,999 |
| Savings | ₹2,700 |
| Discount | 67.51% |
| Product Name | CMF by Nothing Gan Charger 65W Adapter, 3 Port USB Type C to A Wall Charging Adaptor Compatible with CMF Phone 1 /Nothing Phone 2 /Phone 2A Plus /Phone 2A /Phone 1 /Samsung S24 Ultra /iPhone 16 /Tab, Black |
|---|---|
| Store Product Code | B0D95VB3SM |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | ZYBUX |
| Rating | 6.6 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | Creatons Corporation Private Limited |
| Model Number | Zbx-65W |
| Model Name | CMF by Nothing 65W Mobile Adaptor Black |
| Dimensions | 5.7 x 5.5 x 3 cm; 151 g |
| Country of Origin | China |




CMF by Nothing Gan Charger 65W Adapter has 6.6 rating out of 10. This average rating is consist of 28 individual ratings. You can rate this product at product review page.