
You can check the price history of CHUBS Fitness Series Gym Shaker with Mixer Ball 700 ml Shaker..,Black,Plastic here. This product's current Price in India is ₹99. The average and highest prices are ₹124 and ₹249 respectively. The current offer price of the product is ₹176.
| Lowest Ever Price | ₹79 |
|---|---|
| 5th Oct 2025 | |
| Average Price | ₹124 |
| Based on 2103 days price tracking | |
| Highest Price | ₹249 |
| 23rd Jun 2021 | |
| Price | ₹99 |
|---|---|
| MRP | ₹199 |
| Savings | ₹100 |
| Discount | 50.25% |
| Product Name | CHUBS Fitness Series Gym Shaker with Mixer Ball 700 ml Shaker..,Black,Plastic |
|---|---|
| Store Product Code | B08D8MRRQS |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CHUBS |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Supplements Shakers |
| Product Manufacturer | Chubs, NEEKA,ASHOK VIHAR,DELHI-110052 |
| Model Name | ch-098 |
| Color | Multicolor |
| Size | 700 ml |
| Dimensions | 40W x 100H Millimeters |
| Country of Origin | India |






CHUBS Fitness Series Gym Shaker with Mixer has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 437 individual ratings. You can rate this product at product review page.