
You can check the price history of Carrier 24K Superia 365 Inverter Split AC (2 Ton White Copper) here. This product's current Price in India is ₹67,500. The average and highest prices are ₹66,658 and ₹67,500 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹65,475 |
|---|---|
| 21st Jan 2018 | |
| Average Price | ₹66,658 |
| Based on 2997 days price tracking | |
| Highest Price | ₹67,500 |
| 11th Mar 2018 | |
| Price | ₹67,500 |
|---|
| Product Name | Carrier 24K Superia 365 Inverter Split AC (2 Ton White Copper) |
|---|---|
| Store Product Code | B00VUTW2PQ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Carrier |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Split-System Air Conditioners |
| Product Manufacturer | manufacturer |
| Model Number | MS11D12-24HRDN1-QC2W |
| Dimensions | 21.8 x 103 x 31.5 cm; 45.24 kg |
Carrier 24K Superia 365 Inverter Split AC has 10 rating out of 10. You can rate this product at product review page.