
You can check the price history of Carrier 1.0 Ton 5 Star Inverter Split AC (12K INDUS NXI INV, White) here. This product's current Price in India is ₹36,400. The average and highest prices are ₹36,044 and ₹36,400 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹35,000 |
|---|---|
| 18th Apr 2023 | |
| Average Price | ₹36,044 |
| Based on 1122 days price tracking | |
| Highest Price | ₹36,400 |
| 11th May 2023 | |
| Price | ₹36,400 |
|---|
| Product Name | Carrier 1.0 Ton 5 Star Inverter Split AC (12K INDUS NXI INV, White) |
|---|---|
| Store Product Code | B0B53P2NRR |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Carrier |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Split-System Air Conditioners |
| Product Manufacturer | Carrier |
| Model Number | 12K INDUS NXI INV |
| Model Name | 12K INDUS NXI INV |

Carrier 1.0 Ton 5 Star Inverter Split has 10 rating out of 10. You can rate this product at product review page.