
You can check the price history of Carlinkit Tbox LITE S (Upgrade), 5-in-1 Superior Android Ai Box with 4+32GB HDMI Output, Comes with Google Play Store /Netflix /YouTube in-Car Entertainment System, Certified with Google GMS here. This product's current Price in India is ₹5,200 and the lowest final price is ₹4,190. The average and highest prices are ₹9,651 and ₹18,100 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹4,190 |
|---|---|
| 26th Sep 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹4,490 |
| 23rd Sep 2025 | |
| Average Price | ₹9,650 |
| Based on 1000 days price tracking | |
| Highest Price | ₹18,100 |
| 21st Jul 2024 | |
| Price | ₹5,200 |
|---|---|
| MRP | ₹32,990 |
| Savings | ₹27,790 |
| Discount | 84.23% |
| Product Name | Carlinkit Tbox LITE S (Upgrade), 5-in-1 Superior Android Ai Box with 4+32GB HDMI Output, Comes with Google Play Store /Netflix /YouTube in-Car Entertainment System, Certified with Google GMS |
|---|---|
| Store Product Code | B0B7JC5WQ4 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Carlinkit |
| Rating | 6 / 10 |
| Category | Audio & Video Accessories |
| Product Manufacturer | Carlinit |
| Model Number | Android 11, 3+32GB |
| Model Number | Android 11, 3+32GB |
| Model Name | Android Ai Box |
| Dimensions | 7.98 x 7.98 x 1.47 cm; 33 g |
| Country of Origin | China |






Carlinkit Tbox LITE S Upgrade 5-in-1 Superior has 6 rating out of 10. This average rating is consist of 629 individual ratings. You can rate this product at product review page.