
You can check the price history of Card Games (Secret Hitler Game) here. This product's current Price in India is ₹1,099. The average and highest prices are ₹1,271 and ₹1,498 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹607 |
|---|---|
| 18th Oct 2025 | |
| Average Price | ₹1,271 |
| Based on 474 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,498 |
| 10th Jan 2025 | |
| Price | ₹1,099 |
|---|---|
| MRP | ₹3,498 |
| Savings | ₹2,399 |
| Discount | 68.58% |
| Product Name | Card Games (Secret Hitler Game) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DRKFX22W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | NARAYANMUNI |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Dedicated Deck Card Games |
| Product Manufacturer | Ghanshyam Innovations |
| Model Number | EXPLODING KITTENS |
| Model Number | EXPLODING KITTENS |
| Model Name | Exploding Kittens Party Card Game without music For Family |
| Size | 10 cm x 10 cm x 5 cm |
| Dimensions | 10 x 5 x 5 cm; 300 g |
| Country of Origin | India |

Card Games Secret Hitler Game has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 8 individual ratings. You can rate this product at product review page.