
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Silk Mini Treats Chocolate Bar, 135 g here. This product's current Price in India is ₹201. The average and highest prices are ₹177 and ₹215 respectively. The current offer price of the product is ₹281.
| Lowest Ever Price | ₹126 |
|---|---|
| 2nd Jan 2024 | |
| Average Price | ₹177 |
| Based on 2767 days price tracking | |
| Highest Price | ₹215 |
| 9th Jul 2025 | |
| Price | ₹201 |
|---|---|
| MRP | ₹215 |
| Savings | ₹14 |
| Discount | 6.511% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Silk Mini Treats Chocolate Bar, 135 g |
|---|---|
| Store Product Code | B07D3X75KW |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Variety Packs |
| Product Manufacturer | Mondelez India Pvt. Ltd. |
| Model Number | 8901233030401 |
| Size | 135 g |
| Dimensions | 8 x 16 x 22 cm; 135 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Silk Mini Treats Chocolate has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 5412 individual ratings. You can rate this product at product review page.