
You can check the price history of BruMate Muv - 25oz 100% Leak Proof Insulated Coffee Mug with Handle & Lid - Stainless Steel Coffee Travel Mug - Double Walled Coffee Cup (Kiwi) here. This product's current Price in USA is $37.99. The average and highest prices are $37.00 and $37.99 respectively.
| Lowest Ever Price | $30.39 |
|---|---|
| 19th Nov 2025 | |
| Average Price | $37.00 |
| Based on 685 days price tracking | |
| Highest Price | $37.99 |
| 27th Jun 2024 | |
| Price | $37.99 |
|---|
| Product Name | BruMate Muv - 25oz 100% Leak Proof Insulated Coffee Mug with Handle & Lid - Stainless Steel Coffee Travel Mug - Double Walled Coffee Cup (Kiwi) |
|---|---|
| Store Product Code | B0D3J75XPD |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | BrüMate |
| Rating | 9 / 10 |
| Category | Cups & Mugs |
| Product Manufacturer | BrüMate |
| Model Number | Müv 25 oz |
| Model Number | Müv 25 oz |
| Color | Kiwi |
| Size | 25 oz |
| Dimensions | 5"W x 8"H |






BruMate Muv - 25oz 100 Leak Proof has 9 rating out of 10. This average rating is consist of 1610 individual ratings. You can rate this product at product review page.