
You can check the price history of BruMate Muv - 25oz 100% Leak Proof Insulated Coffee Mug with Handle & Lid - Stainless Steel Coffee Travel Mug - Double Walled Coffee Cup (Juniper) here. This product's current Price in USA is $54.97. The average and highest prices are $44.55 and $54.97 respectively.
| Lowest Ever Price | $37.99 |
|---|---|
| 18th Sep 2025 | |
| Average Price | $44.55 |
| Based on 238 days price tracking | |
| Highest Price | $54.97 |
| 17th Jan 2026 | |
| Price | $54.97 |
|---|
| Product Name | BruMate Muv - 25oz 100% Leak Proof Insulated Coffee Mug with Handle & Lid - Stainless Steel Coffee Travel Mug - Double Walled Coffee Cup (Juniper) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FNG9P852 |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | BrüMate |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Cups & Mugs |
| Product Manufacturer | BrüMate |
| Model Number | Müv 25 oz |
| Model Number | Müv 25 oz |
| Color | Green |
| Size | 25oz |
| Dimensions | 5 x 5 x 8 inches |






BruMate Muv - 25oz 100 Leak Proof has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 4 individual ratings. You can rate this product at product review page.