
You can check the price history of Black Plastic Clothes Hanger, 40cm x 22cm, Glossy Finish, 20 Pack here. This product's current Price in India is ₹799 and the lowest final price is ₹284. The average and highest prices are ₹1,244 and ₹3,999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹299 |
|---|---|
| 14th Feb 2025 | |
| Average Price | ₹1,244 |
| Based on 1031 days price tracking | |
| Highest Price | ₹3,999 |
| 14th Dec 2024 | |
| Price | ₹799 |
|---|---|
| MRP | ₹1,699 |
| Savings | ₹900 |
| Discount | 52.97% |
| Product Name | Black Plastic Clothes Hanger, 40cm x 22cm, Glossy Finish, 20 Pack |
|---|---|
| Store Product Code | B08NWJCZK3 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | ZYBUX |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | USB Cables |
| Product Manufacturer | ZYBUX |
| Model Number | Wall-Charger |
| Model Name | Samsung 25W Charger |
| Size | One Size |
| Dimensions | 40W x 22H Centimeters |
| Country of Origin | China |
Black Plastic Clothes Hanger 40cm x 22cm has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 1669 individual ratings. You can rate this product at product review page.