
You can check the price history of BESTOR Anime Design Gaming Mouse pad with Anti-fray Stitching, Waterproof Surface & Non-Slip Rubber Base Gaming Mouse Mat for Laptop (60cmx34cm) here. This product's current Price in India is ₹299. The average and highest prices are ₹302 and ₹399 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹278 |
|---|---|
| 18th Oct 2025 | |
| Average Price | ₹302 |
| Based on 221 days price tracking | |
| Highest Price | ₹399 |
| 29th Oct 2025 | |
| Price | ₹299 |
|---|---|
| MRP | ₹899 |
| Savings | ₹600 |
| Discount | 66.74% |
| Product Name | BESTOR Anime Design Gaming Mouse pad with Anti-fray Stitching, Waterproof Surface & Non-Slip Rubber Base Gaming Mouse Mat for Laptop (60cmx34cm) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FSL1K66V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | BESTOR |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Mouse Pads |
| Product Manufacturer | Bestor India Pvt Ltd. |
| Model Number | Large Mouse Pad |
| Model Number | Large Mouse Pad |
| Size | 10L x 3W cm |
| Dimensions | 10 x 3 x 0.1 cm; 100 g |
| Country of Origin | India |






BESTOR Anime Design Gaming Mouse pad with has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 568 individual ratings. You can rate this product at product review page.