
You can check the price history of BEAUTE BLANC Fruit Vinegar Gel Hair Color 500ml - Black here. This product's current Price in India is ₹490. The average and highest prices are ₹535 and ₹799 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹440 |
|---|---|
| 24th Jan 2026 | |
| Average Price | ₹534 |
| Based on 1170 days price tracking | |
| Highest Price | ₹799 |
| 22nd Jun 2024 | |
| Price | ₹490 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹509 |
| Discount | 50.95% |
| Product Name | BEAUTE BLANC Fruit Vinegar Gel Hair Color 500ml - Black |
|---|---|
| Store Product Code | B0BS9QWP4W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | BEAUTE BLANC |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Permanent Colour |
| Product Manufacturer | BEAUTE BLANC |
| Dimensions | 55.88 x 38.1 x 22.86 cm; 1 kg |
| Country of Origin | India |






BEAUTE BLANC Fruit Vinegar Gel Hair Color has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 145 individual ratings. You can rate this product at product review page.