
You can check the price history of Bath Mat for Bathroom and Kitchen Floor, Water Absorbent, Non Slip, Soft and Cozy and Machine Washable Mats (40x60 cm, Diamond, Maroon, Set of 2) here. This product's current Price in India is ₹415. The average and highest prices are ₹415 and ₹415 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹415 |
|---|---|
| 14th Jan 2025 | |
| Average Price | ₹415 |
| Based on 446 days price tracking | |
| Highest Price | ₹415 |
| 14th Jan 2025 | |
| Price | ₹415 |
|---|---|
| MRP | ₹749 |
| Savings | ₹334 |
| Discount | 44.59% |
| Product Name | Bath Mat for Bathroom and Kitchen Floor, Water Absorbent, Non Slip, Soft and Cozy and Machine Washable Mats (40x60 cm, Diamond, Maroon, Set of 2) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DSBGWR6V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Zarisi |
| Rating | 7.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Zarisi |
| Model Number | A_Diamond _P |
| Model Name | Diamond |
| Size | 40 x 60 cm |
| Dimensions | 60L x 40W Centimeters |
| Country of Origin | India |
Bath Mat for Bathroom and Kitchen Floor has 7.2 rating out of 10. This average rating is consist of 48 individual ratings. You can rate this product at product review page.