
You can check the price history of BATCHONE Tempered Glass Screen Protector Compatible For Nothing Phone 2A /Nothing Phone 2A Plus (Black) Edge To Edge Full Screen Coverage 9H With Easy Installation Kit,Pack Of 1 here. This product's current Price in India is ₹251. The average and highest prices are ₹169 and ₹279 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹49 |
|---|---|
| 16th Feb 2025 | |
| Average Price | ₹169 |
| Based on 458 days price tracking | |
| Highest Price | ₹279 |
| 31st Oct 2025 | |
| Price | ₹251 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹748 |
| Discount | 74.87% |
| Product Name | BATCHONE Tempered Glass Screen Protector Compatible For Nothing Phone 2A /Nothing Phone 2A Plus (Black) Edge To Edge Full Screen Coverage 9H With Easy Installation Kit,Pack Of 1 |
|---|---|
| Store Product Code | B0DWYBVY3L |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | BATCHONE |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Screen Protectors |
| Product Manufacturer | JK ENTERPRISES, JK ENTERPRISES |
| Model Number | PIXL 9A |
| Model Number | Nothing Phone 2A/Nothing Phone 2A Plus |
| Model Name | Nothing Phone 2A/Nothing Phone 2A Plus |
| Dimensions | 21L x 11W Centimeters |
| Country of Origin | India |




BATCHONE Tempered Glass Screen Protector Compatible For has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 696 individual ratings. You can rate this product at product review page.